Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kečara

Guru Josef Studený, žák a nástupce Květoslava Minaříka, považoval vydání Mistrovy autobiografie za zcela klíčové pro pochopení významu jeho osoby a nauky, a proto Kečaru vydal v nákladu 5000 ks mimo ediční plán Canopusu již v roce 1992 dle kopie strojopisu, jak jej obdržel od svého gurua Květoslava. Tuto redakčně neupravenou Kečaru s obálkou od Josefa Studeného je možno ještě objednat emailem na JS7@atlas.cz

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

KEČARA

(Zdeněk, 29. 6. 2020 21:10)

Dobrý den všem.
Možná někteří z Vás postřehli, že v příspěvku webmastera ze dne 17.6.2020 v sekci „Mistr a Nauka“ je nenápadná zmínka o rozdílnosti dvou vydaných výtisků jedné knihy. Jedná se o životopis Květoslava Minaříka. To se mi stalo inspirací, abych oba vydavatele začal porovnávat detailně. A říkám rovnou – člověk se nestačí divit.

Aniž bych chtěl někoho zarmoutit nebo potěšit, své snažení jsem seskupil do formátu PDF a případným zájemcům mohu poslat z adresy js7@atlas.cz. Prozatím jsem ukončil porovnání prvních čtyř kapitol z deseti. Ukázku zde dávat nebudu; e-stránky na to nepovažuji za příliš vhodné pro formátování textu. Snad to bude k užitku alespoň nově příchozím k nauce, aby se mohli lépe orientovat.
Vše dobré a potřebné přeje Zdeněk